Sabalan Group

 

با برپايي جشن باشكوه در هتل المپيك؛

 

" الدورا هفت ساله شد"

 

دهها نفر دوش به دوش هم با عزمي راسخ ؛ هفت سال مثل سير و سركه جوشيدند تا الدورا در " دوم خرداد 93 " هفت ساله شد.

 

به همين مناسبت جشن باشكوهي با حضور خانواده بزرگ گروه سبلان از جمله مشتريان برگزيده، سرمايه گزاران، اعضاء هيئت مديره و كاركنان گروه سبلا ن در هتل المپيك تهران برگزار شد.

 

در جشن هفت سالگي الدورا همه با همسر و فرزندان خود حضور داشتند و حتي پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها هم آمده بودند تا گامهاي موفق الدورا  را  در هفت خان " رضايت مشتري" جشن بگيرند، اگرچه مديريت گروه سبلان بر اين باورند كه در مسير رضايتمندي مشتريان بزرگ هنوز اندر خم يك كوچه اند.

 

نخست؛  تمام 500 شركت كننده در مراسم به احترام تلاوت آيات كلام ا... مجيد سكوت كردند و سپس به پاس نواخته شدن سرود ملي ايران به پا خاستند. بعد هم چهره هاي "حاج آقا محمد نمازي؛ دكتر حميد واعظي؛ حسين آقاي  بني احسان ؛ محسن آقاي واعظي و جعفر آقاي واعظي؛  رئيس ؛ مدير عامل و اعضاي هيئت مديره گروه سبلان يك به يك بر صفحه نمايش ويدئو پروجكشن ظاهر شدند و به ميهمانان الدورا خوشآمد گفتند.

 

يك تيزر تصويري در چند ثانيه پخش شد كه حس " صلابت ؛ استمرار و مفهوم  نداي اطمينان" را در اذهان مهمانان الدورا زنده كرد.

 

محمود شهرياري كه به صحنه آمد همه حدس زدند كه بايد برنامه هاي شاد و پرنشاطي براي سه چهار ساعت تدارك ديده باشند مخصوصا كه جعفر واعظي مدير عامل اديب و فرهيخته گروه سبلان مثل هميشه ابتكار به خرج داد و از " ب" بسم ا...  سخنانش با خردسالان ؛ بانوان و ديگر حاضران در جلسه از گل و پروانه و رنگ و خنده گفت و خواند:

 

   به نام خداوند رنگین کمان

 

خداوند بخشنده ی مهربان

 

خداوند سنجاقک رنگ رنگ

 

خداوند پروانه های قشنگ

 

خدایی که آب و هوا آفرید

 

درخت و گل و سبزه را آفرید

 

خدایی که از بوی گل بهتر است

 

صمیمی تر از خنده ی مادر است

 

خدایا به ما مهربانی بده

 

دلی ساده و آسمانی بده

 

دلی صاف و بی کینه مانند آب

 

دلی روشن و گرم چون آفتاب

 

 

 

او اعلام كرد: فعاليت گروه سبلان در سال 92 با دو برابر افزايش؛  سودي به ميزان 38.2 درصد به سرمايه گزاران پرداخت كرد و در حوزه جغرافيايي از چند فروشگاه معدود بازار تهران در سال 85 به دهها نمايندگي در تمام استان هاي كشور در سال 92 گسترش يافت. اين در حاليست كه امروز به سبد كالاي الدورا علاوه بر قطعات موتوري ساير قطعات از جمله انواع پمپ بنزين؛ درجه باك و لنت نيز اضافه شده است.

 

از آنجايي كه ايراني هميشه قدرشناس خوبي ها و زيباي ها بوده و هست پس در جشن ايراني الدورا هم از برترين هاي الدورا در سال 92 قدرداني شد.

 

فروشگاه مهر بزرگترين فروشنده محصولات الدورا در ايران معرفي شد؛ آقايان ابوالفضل مردانه؛ مهدي اسحاق زاده و محمد عظيمي بيشترين فروش را در تهران  به خود اختصاص دادند و اقايان خليل آصفي يزدي از مشهد؛ مهدي قديري از خميني شهر اصفهان؛ كريم نادري از اراك؛ مهدي جلودارزاده از اهواز و محمدرضا شيرويه از شيراز  به عنوان فروشندگان منتخب شهرستان ها به روي صحنه آمدند و همگي به رسم يادبود سكه هاي بهار آزادي دريافت كردند.

 

از كاركنان گروه سبلان به ويژه آقايان هادي قاسم زاده و علي خليلي هم به خاطر سخت كوشي و تلاششان تقدير و هدايايي اهدا شد.

 

اجراي طنز حسن ريوندي طنزپرداز مشهور كشور؛ مسابقه آواز خواني  پدران در كنار فرزندانشان؛ اجراي موسيقي سنتي توسط گروه كاليوه و مسابقه كودك برنامه هايي بودند كه فضاي صميمي جشن هفت سالگي الدورا  را گرم تر و پر نشاط تر كرد.

 

پخش سرود " اي ايران" پايان بخش اين جشن بود كه پس از آن مهمانان براي صرف ناهار به سالن هاي غذاخوري هتل هدايت شدند.

هنگام خداحافظي  لبخندي كه بر لب مهمانان نقش بسته بود غبار خستگي از چهره كاركنان و مديران آبي پوش الدوراي قرمز زدود و همه رفتند تا در سال هشتم نيز صفحه زرين ديگري به كتاب زندگي الدورا بيفزايند.