Sabalan Group

 

مدير عامل گروه سبلان:

 

 

" در تجارتمان کیفیت را فدای قیمت نمي کنیم"

 

 

مدیرعامل گروه سبلان پارت ايرانيان گفت: نباید در تجارت، محصول و کیفیت آن را فدای قیمت و یا دیگر مسائل کرد.

 

 جعفر واعظی که در همایش تخصصی ششصد نفري گروه سبلان در هتل المپيك تهران صحبت می‌ کرد، اظهار داشت: اگرچه براي پاسداشت مشتريان جوائزي اهدا مي شود ولي هرگز انتظار نداريم كالاي ما را بدون توجه به كيفيت از ما بپذيرند.

وي به عنوان يك كارآفرين در بازار قطعات خودرو در بخشي از سخنانش قیمت را از جمله عوامل تاثیرگذار در تجارت دانست و گفت: زمانی که کیفیت کالا در اولویت قرار می گیرد، باید در تمام مراحل تولید و تامین مراقب باشيم قیمت نیز متناسب با کیفیت کنترل شود.

 

واعظی همچنین به زنجیره ی توزیع اشاره کرد و گفت: کالا باید در سریع ترین زمان و نزدیک ترین مکان به مشتری ارائه شود. مدیرعامل گروه سبلان پارت ایرانیان هم چنين ارتباط با مشتری و شنیدن صدای مشتری را در تجارت حائز اهميت دانست و خاطر نشان کرد: در جهان امروز هیچ تجارتی بدون توجه به انتظار و رضایت مشتری  نمی تواند در دراز مدت تداوم داشته باشد.

 

 وی همچنین گفت: در تجارت نوین، برندها نشان دهنده ی شخصیت حقوقی و شاید حقیقی صاحبان برند هستند كه حفظ آن  با تامین رضایت مصرف کننده و مشتری گره خورده است.

 

در بخش ديگري از اين همايش تخصصي؛ مهندس حسين بايرامي مدير فني شركت سبلان پارت ايرانيان ويژگي هاي فني محصولات الدورا را برشمرد و گفت: ما در كنار تضمين كيفيت تلاش مي كنيم با ارائه محصولات كيفي؛ زمان و اعتبار مشتريان از جمله مكانيسين هاي خودرو و تراشكاران را نيزمحافظت كنيم.

 

وي گفت: محصولات الدورا براساس نقشه فني توليد و خريد مي شوند و در برخي كالاها نظير سيت وگيت چدن از ماده موليبدن استفاده    مي كنيم تا مقاومت كالا در برابر خوردگي؛ سايش و حرارت افزايش يابد.موليبدن عنصري بسيار گران است كه از ضايعات اورانيوم غني شده بدست مي آيد.

 

مهندس بايرامي هم چنين عرضه رينگ روغن پيستون موسوم به رينگ يوفلكس را از جمله كالا هاي منحصر به فرد برند الدورا در بازار ايران برشمرد و گفت: اين نوع رينگ در موتورهاي پرقدرت اتوموبيل هاي مسابقه اي بكار مي رود و تكنولوژي آن در اختيار يك يا دو رينگ ساز معتبر اروپايي است.  وي اضافه كرد: فقط اين نوع رينگ است كه مي تواند از كاهش روغن در موتورهاي پژو جلوگيري كند.

 

مدير فني شركت سبلان پارت ايرانيان در پايان سخنانش به پشتيباني فني اين شركت اشاره كرد و گفت: در نظر داريم نكات خاص فني را در نصب قطعات از طريق تلفن و سايت  گروه سبلان پارت ايرانيان  اطلاع رساني كنيم.

 

ياد آور مي شود؛ در اين همايش ششصد مكانيسين و تراشكار حضور داشتند كه بيشترين محصولات الدورا را در سال گذشته مصرف كرده بودند و به پاس اين اعتماد ارزشمند؛ به ده نفر از آنان در حضور اعضاي اتحاديه مكانيسين هاي تهران؛ رؤساي اتحاديه هاي شيراز؛ اصفهان و ورامين و هم چنين با نظارت نماينده نيروی انتظامي به قيد قرعه هداياي ويژه از جمله يك دستگاه خودرو رانا و سكه هاي طلا اهداء شد.