Sabalan Group

الدورا بار دیگر به المپیک راه یافت

گروه سبلان با سه برند: الدورا، بالتین و دوستان روز جمعه بیست و ششم اردیبهشت نود و چهار با تخصیص سود مطلوب به سرمایه گذارها  مشعل رقابت تنگاتنگ بازار لوازم یدکی خودرو ایران در سال 94 را به دست گرفت.

ششصد نفر از خانواده بزرگ الدورا به جشن سالانه این برند پرآوازه به هتل المپیک تهران آمده بودند که  با شنیدن سخنان  آقای حاج محمد نمازی رئیس هیات مدیره گروه سبلان پارت ایرانیان؛ به صندلی های سالن همایش این هتل میخکوب شدند.

این موفقیت کم نظیر در حالی تحقق یافت که اقتصاد کشور در سال گذشته سال دشوار و مقاومتی را پشت سر گذاشت.

حاج آقا نمازی  با ابراز امیدواری از ادامه  حرکت رو به رشد الدورا در سال جاری و سال های آینده خاطر نشان کرد که الدورا این موفقیت را مدیون اعتماد سرمایه گزاران؛  اطمینان شبکه فروش و تلاش بی وقفه کارکنان و مدیران شرکت است.

در بخش دیگری از این همایش با شکوه؛ جعفر واعظی مدیر عامل گروه سبلان پشت تریبون قرار گرفت و ضمن تبریک سالروز مبعث پیامبر گرامی اسلام (ص) ؛ تحقق سود مطلوب سال 93 را به سرمایه گزاران؛ نمایندگان فروش الدورا؛ کارکنان و مدیران گروه سبلان تبریک گفت.

جعفر واعظی، کار آفرینی در شرایط کنونی کشور را حائز اهمیت دانست و گفت: " دستاورد اصلی فعالیت الدورا؛ بالتین و دوستان فراتر از سود دهی مالی؛ ایجاد کار و کارآفرینی  از محل سرمایه های بیش از 250 سرمایه گزار است."

وی  کار آفرینی را افتخار  خانواده بزرگ الدورا دانست و گفت: این افتخار حاصل اعتماد سرمایه گزاران؛ فعالیت 300 نماینده فروش و بیش از 50000 مکانیک و تراشکار در سراسر ایران؛ همت کارکنان شرکت که به اعتقاد وی سنگینی کار را به دوش کشیدند و هم چنین تلاش هیات مدیره  بوده است که این کشتی را در این سال های نه چندان باثبات؛ هدایت کردند.

مدیرعامل گروه سبلان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به این که زندگی ؛ فراتر از شباهت نظر ها حاصل تفاوت نظرهای افراد است اظهار داشت:"خوشحالیم که علی رغم اختلاف نظرها توانسته ایم با هم باشیم و هشتمین سال فعالیت الدورا را جشن بگیریم."

جعفر واعظی به برگزاری 20 همایش تخصصی در استان ها و شهرهای سراسر ایران تا سال گذشته اشاره و تاکید کرد:" ما تعهد داریم کالاهای با کیفیت به دست مصرف کنندگان برسانیم."

جشن هشت سال موفقیت الدورا فقط به سخنان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل  محدود نبود بلکه برنامه های فرح بخش ازجمله اجرای موسیقی پاپ با خوانندگی فریدون آسرایی و ظنز گروه رضا افشاری به فضای شاد این همایش افزود و خنده بر لب های مهمانان الدورا نشاند.

رضا رشیدپور مجری توانمند صدا و سیما برترین های الدورا در سال 93را  در این همایش معرفی کرد و به رسم قدردانی جوایزی به آنان اهدا شد.

فروشگاه مهر باز هم اجازه نداد رقبای دیگر در سکوی بیشترین فروش کل ایران  بایستند و با حفظ این رتبه؛ آقای مهدی واعظی به نمایندگی از فروشگاه مهر به صحنه آمد و جایزه ویژه سفر به جزیره کیش را گرفت.

در تهران آقایان حاج ابوالفضل مردانه؛ مهدی اسحاق زاده و حاج محمد عظیمی رتبه بیشترین فروش در پایتخت را به خود اختصاص دادند و با اهدای ربع سکه بهار آزادی از آنان تقدیر شد.

آقایان امین آصفی از مشهد؛ مهدی قدیری از خمینی شهر و محمد رضا شیرویه از شیراز برترین های فروش شهرستان ها شناخته شدند و هدیه خود را دریافت کردند.

در ابتکاری جدید و برای نخستین بار  "بیشترین سرانه فروش به نسبت جمعیت شهرها" به جوایز همایش الدورا افزوده شد و آقایان سید علی حسینی از قائم شهر؛ سلمان چگینی از درود و نصیر سارانی از زابل جوایز این بخش را به خود اختصاص دادند.

حضور نصیر سارانی با لباس محلی مردم سیستان و بلوچستان در این همایش توجه مهمانان را به خود جلب کرد تا جایی که رضا رشیدپور با او به گفتگو نشست.

این برگزیده الدورا در پاسخ به این که چرا با لباس محلی به این همایش آمده است گفت:" من با این لباس آمدم تا بگویم که الدورا حتی در دورترین استان مرزی کشور هم حضور قوی دارد."

اهدای جوایز الدورا در این همایش انگار تمامی نداشت. کارمندان نمونه الدورا در سال 93 معرفی شدند و اقایان وحید سلیمانی؛ احمد زرینی و خانم ریحانه بیده در این بخش از همایش به صحنه آمدند و با دریافت سکه تقدیر شدند.

در این حال تلاش تمام کارکنان و مدیران الدورا که در درخشش دوباره الدورا نقش داشتند؛ از چشمان نکته بین مدیر عامل سبلان دور نماند و با جوایز نقدی از آنان نیز قدردانی شد.

کودکان در این همایش بیش از پیش مورد توجه بودند تا جایی که  مدیر عامل گروه در بخشی از سخنانش یک شعر دوره دبستان را با فرزندان خانواده الدورا همخوانی کرد.

کروه گریم هم آمده بودند و صورت کوچولوهای الدورایی را به شکل پروانه و گل و خورشید نقاشی کردند.

در بخش قرعه کشی و مسابقه؛ ده نفر به صحنه آمدند که در این میان سه عضو خانواده مردانه؛ با صلابتی مردانه

سه جایزه برندگان این بخش را به یادگار گرفتند و رفتند.

الدورایی ها که با فروش قطعات با کیفیت؛ ندای اطمینان را در بازار لوازم خودرو ایران طنین انداز کردند مثل همیشه در همایش با شکوه الدورا و به احترام ایران سرافراز؛ به پا خاستند و سرود" ای ایران"  را سر دادند.

 

صرف ناهار پایان بخش هشتمین همایش سالانه الدورا بود.